دانلوددانلود سایر سیستم عامل هانرم افزار حرفه‌ ای نقشه کشی Autodesk AutoCAD 2013 برای مک- نرم افزارهای مک
autocad 2013 برای مک با لینک مستقیم,اتوکد برای مکینتاش,اتوکد ۲۰۱۳ برای مکینتاش

نرم افزار AutoCAD یکی از معروف‌ترین ابزارهای موجود در بین مهندسان برای طراحی‌ و نقشه‌کشی دوبعدی و سه‌بعدی می‌باشد. این نرم افزار که بدون شک یکی از قدرتمند ترین ابزارهای موجود برای طراحی می‌باشد با دارا بودن گزینه‌های متنوع و قابلیت‌های گوناگون به‌شما اجازه‌ی خلق آثار فوق‌العاده‌ای را می‌دهد. همانطور که گفته شد در این برنامه جدای از قابلیت رسم دوبعدی می‌توانید طرح خود را به‌صورت ۳بعدی مورد بررسی قرار داده و در همان حالت تغییرات مورد نظر خود را روی آن اعمال کنید. این نسخه سازگاری بیشتری با سیستم عامل مک را دارا است به‌طوری که می‌توانید با حرکات معمولی ترک‌پد مک طرح خود را بچرخانید و یا زوم کنید که کار را دلنشین‌تر و راحت‌تر خواهد نمود.

 

 

آموزش نصب: قبل از نصب برنامه اینترنت خود را قطع نمایید. و از لایسنس STANDALONE استفاده کنید. بعد از انجام مراحل نصب به آدرس زیر رفته و فایل مورد نظر را با‌ آنچه در فولدر کرک مجموعه‌ی دانلود شده قرار دارد جایگزین کنید.

 

/Applications/Autodesk/AutoCAD 2013/AutoCAD 2013.app/Contents/MacOS/libadlmint.dylib

 
لطفاً توجه داشته باشید برای نمایش محتویات AutoCAD2013 (یعنی از مرحله‌ی Contents به بعد) باید روی آیکون AutoCAD 2013 راست کلیک کرده و Show Package Contents را بزنید.
 

لینک دانلود با سرعت بالا – 651 مگابایت

لینک دانلود با سرعت متوسط – 651 مگابایت
منبع : Downloadha.comتبلیغات